Sherbime

Qindra konsumatorë të kënaqur

 • laser machine

  laser machineh

  20W Laser Cutting Machine For iPhone 8 Plus Xs Max 11 pro Back Glass Remover LCD Frame Repair Laser Separating Engraving Machine
 • cilësi

  Qualityh

  Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.
 • Big Machine

  Big Machineh

  Customized Big OCA COF TPF SCA Vacuum Laminating Machine For Intelligent Advertising Screen ,Naked Eye 3D Screen Glass Bonding
 • EXPERIENCE

  EXPERIENCEh

  5 vjet përvojë për hartimin dhe zhvillimin e makinave ZÇK për riparimin e LCD
 • shërbim

  Serviceh

  ekip të fortë teknik ne pas-shërbim dhe mbështetje teknike, derisa blerësi mund të bëjë me veten e tyre

Rreth nesh

Tekst për kompaninë tonë

 • IMG_2618
 • IMG_2616

WORKING SINCE 2013

Ne jemi një prodhues i njohur që e specializuar në të gjitha llojet e zhvillimit apo prodhimin e makinave të ndryshme LCD renovimin (markë jiutu). Nga jiutu ju jo vetëm që do të marrë të gjitha të rinj makinat e LCD renovimin, por edhe profesional pas-shitjes shërbime dhe mbështetje të përhershme teknike. makinat tona të përshtaten për të gjitha ekranet LCD nën 7 inç, duke përfshirë iphone 6 deri në 8 plus x XS XR xsmax, seri Samsung S dhe modeli OLED buzë S7 edge S8 S9 plus etj Gjithashtu ne makina me porosi të mëdha për ekran të madh LCD shumë, e cila përshtatet për TV, LED, pajisje industriale dhe kështu me radhë.

Ne jemi të besuar

klientët tanë të rregullt

Ju keni një ekran Lot Cracked LCD në dyqan? Hedhja me Trash?

Ne ofrojmë plotë Set Machines, pjesë dhe shërbim për të ndihmuar ju të shpëtuar ata. Kosto të ulët, fitim të madh

WhatsApp Online Chat!