услуги

Стотици задоволни клиенти

 • laser machine

  laser machineh

  20W Laser Cutting Machine For iPhone 8 Plus Xs Max 11 pro Back Glass Remover LCD Frame Repair Laser Separating Engraving Machine
 • Квалитет

  Qualityh

  Секогаш го става на квалитетот на прво место и строго врши надзор на квалитетот на производот на секој процес.
 • Big Machine

  Big Machineh

  Customized Big OCA COF TPF SCA Vacuum Laminating Machine For Intelligent Advertising Screen ,Naked Eye 3D Screen Glass Bonding
 • EXPERIENCE

  EXPERIENCEh

  5 години работно искуство за дизајнирање и развој на ЗЗД машини за LCD екран поправка
 • Сервис

  Serviceh

  Силни технички тим ќе обезбеди по-сервис и техничка поддршка, додека купувачот може да се направи од страна на самите

за нас

Текст за нашата компанија

 • IMG_2618
 • IMG_2616

WORKING SINCE 2013

Ние сме добро познат производител кој специјализирани во сите видови на развој и производство на различни LCD реновирање машини (jiutu бренд). Од jiutu вие не само што ќе ги добиете сите најнови LCD реновирање машини, но исто така и професионални по-продажни услуги и постојана техничка поддршка. нашите машини погодни за сите LCD екрани под 7 инчи, вклучувајќи iPhone 6 до 8 Plus X XS xr xsmax, Самсунг S серија и OLED модел работ S7 работ S8 S9 плус итн Исто така, ние сопствени големи машини за големи LCD екран премногу, што одговара за ТВ, LED, индустриски уред и така натаму.

Ние сме доверлив

Нашите редовни клиенти

Имате голем број испукани LCD екран во Магазин? Фрлање во корпата?

Ние нудиме целосна Постави машини, делови и сервис да ви помогнеме да ги спаси. Ниските цени, со голем профит

WhatsApp Онлајн Chat!